zus2

 

     Wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Słupsku zapraszamy Państwa na Tydzień Przedsiębiorcy, który odbędzie się w siedzibie ZUS w Słupsku w dniach od 11 do 15 wrześnie 2017r.

    Podczas tygodnia Przedsiębiorcy pracownicy ZUS w Słupsku oferują przedsiębiorcom oraz osobom, które zamierzają prowadzić własną działalność gospodarczą szeroki zakres wiedzy z aktualnie obowiązujących przepisów i wynikających z nich obowiązków, a także pogłębienie wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych.          

    Dodatkowo, zaistniała propozycja, aby w ramach tegoż tygodnia w siedzibie Słupskiej Izby Przemysłowo - Handlowej przy al. Sienkiewicza 19, w dniu 14 września 2017r. przeprowadzić szkolenie w tematyce "e-składka - nowy wymiar rozliczeń".

    Omówione zostaną w nim zasady opłacania składek od 1 stycznia 2018r. Będzie również możliwość wyjaśnienia zainteresowanym wątpliwości, uzyskania pomocy w zakresie zadań realizowanych w Zakładzie.

    Uczestnicy spotkania będą mogli pobrać druki niezbędne do złożenia wniosku w danej sprawie.

    Dodatkowo przy wsparciu pracownika Zakładu będzie możliwość założenia profilu PUE (Portal Usług Elektronicznych).

    Prosimy o potwierdzanie obecności na szkoleniu drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź telefonicznie 59 842 50 98.