pomorska nagroda jakości

Nabór wniosków do Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości trwa do 31 grudnia 2017 roku.

Konkurs organizowany jest od 1997 roku i jest jedną z najbardziej kompleksowych Nagród przyznawanych w regionie. Udział w Konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości stwarza znakomitą okazję do sprawdzenia potencjału organizacji i przeprowadzenia pogłębionej samooceny, zweryfikowanej oceną ekspercką zawartą w raporcie zwrotnym.

Udział w Konkursie mogą zgłaszać wszystkie organizacje, które są zainteresowane ewaluacją procesów wynikających z zarządzania przez jakość. Nagroda jest przyznawana w kilku kategoriach - dla organizacji mikro, małych, średnich, dużych oraz publicznych.

 

Laureaci i wyróżnieni uczestnicy PNJ mają możliwość przystąpienia do elitarnego Klubu liderów skutecznego zarządzania, który stanowi platformę wymiany wiedzy i dobrych praktyk, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania jakością.

Organizatorami Konkursu są Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Gdańsku oraz Polski Rejestr Statków S.A.

Patroni honorowi: Marszałek Województwa Pomorskiego, Wojewoda Pomorski, Prezydent Miasta Gdańska, Prezydent Miasta Gdyni, Prezydent Miasta Słupska;

Patroni medialni: Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki, Trójmiasto.pl; Partner: „Pracodawcy Pomorza”.

Szczegółowe informacje oraz regulamin Konkursu dostępne są na stronie http://gdansk.enot.pl/wydarzenia/item/1035-pomorska-nagroda-jakosci-2017-trwa-xxi-edycja-konkursu

Kontakt mailowy lub telefoniczny (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 58 321 84 84).