W tradycji Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej na koniec każdego roku jest piękny zwyczaj uroczystych spotkań w gronie życzliwych sobie osób. To wyjątkowe spotkanie wigilijne słupskich przedsiębiorców, które w tym roku odbyło się 15 grudnia w siedzibie Izby przy al. Sienkiewicza 19.

FB IMG 1513606142018 

W natłoku codziennych spraw nasi przyjaciele znaleźli czas, żeby inaczej niż zwykle, a przede wszystkim razem spędzić tę ważną dla wszystkich wigilijną chwilę.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele różnych środowisk ze Słupska i powiatu słupskiego: władze samorządowe, parlamentarzyści, radni, działacze gospodarczy i ze sfery kultury, osoby duchowne, przedstawiciele urzędów, instytucji, mediów i organizacji pozarządowych, przedstawiciele firm nie będących członkami samorządu i oczywiście członkowie naszej Izby.

Byli wszyscy, których łączy współpraca dla dobra naszego regionu. Tworzymy jedną wielką samorządową rodzinę, do której ciągle dołączają nowi przedsiębiorcy. Obecność takiego gremium sprawia, że spotkanie wigilijne ubogacone atmosferą życzliwości i składania sobie życzeń na długo pozostaje w pamięci jego uczestników. O wyjątkową atmosferę tegorocznego spotkania zadbała rodzinna firma "Tołłoczko" z Kruszyny serwując wyśmienite potrawy wigilijne i świąteczne.

Uroczystość odbyła się w pięknie odrestaurowanej auli, która jest przykładem współpracy członków Izby oraz pomocy władz miasta i słupskiego urzędu ochrony zabytków. Po udanej renowacji zabytkowa aula służy przedsiębiorcom, firmom i instytucjom dla omawiania ważnych spraw dla gospodarki miasta.

W imieniu władz Izby prezes Jan Czechowicz złożył wszystkim serdeczne podziękowanie za dobrą współpracę życząc jednocześnie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dobrego wypoczynku i spokoju oraz pomyślności i sukcesów w 2018 roku.

  

 

Fot. A. Felczak i I. Tołłoczko