Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa wspólnie z Akademią Pomorską w Słupsku przygotowuje bazę firm zainteresowanych współpracą w zakresie dokształcania praktycznego kadry akademickiej oraz efektywnej realizacji praktyk studenckich. Jest to związane z realizacją projektu „Rozwój systemu kształcenia o profilu praktycznym w ramach Słupskiego Ośrodka Akademickiego (SOA)”.

 

    W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie zgody na umieszczenie logo Waszej Firmy na materiałach rekrutacyjnych Akademii Pomorskiej w Słupsku, w tym na stronie AP, materiałach informacyjnych, etc. Byłyby one umieszczone przy kierunkach/specjalnościach SOA związanych z zakresem Państwa działalności (np. takich, z których moglibyście w przyszłości przyjąć studentów na praktyki lub wspomóc proces doskonalenia programu kształcenia AP).

    Jeżeli wyrażają Państwo na to zgodę, to prosimy o przesłanie logo Waszej Firmy w pliku graficznym na adres Izby: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do osoby zajmującej się kształceniem na uczelni: - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.