Szanowni Państwo

Członkowie Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

 

Podobnie jak w roku ubiegłym organizujemy wspólne wydanie dla chętnych 12 firm zestawu kalendarzy na 2019 rok. Proponujemy opracowanie i wydanie zestawu kalendarzy.

 

Proponujemy wydanie zestawu kalendarzy, który będzie zawierał:

  1. Kalendarz trójdzielny, ścienny z ogólną reklamą i dwunastoma logo firm biorących

udział w wydaniu tego zestawu kalendarzy.

  1. Kalendarz książkowy formatu B5 (170 x 240mm), układ dzienny, z dwunastoma reklamami firm wklejonymi przed każdym miesiącem roku. Strona każdej firmy będzie opracowana według projektu zleceniodawcy, a na okładce zostaną wytłoczone logo wszystkich dwunastu firm.
  1. Kalendarz biurkowy, standardowy, z ogólną reklamą i dwunastoma logo firm na ścianie tylnej.
  1. Kartkę z noworocznymi życzeniami ze wspólną grafiką dla każdej firmy.

Cały zestaw kalendarzy będzie w specjalnej foliowanej oprawie, w pudełku z kolorowym nadrukiem i logo wszystkich firm j/w.  

Każda z dwunastu firm uczestniczących w wydaniu kalendarzy poniesie jednakowy koszt w wysokości 2 500 zł netto, za co otrzyma do własnej dyspozycji 40 egz. zestawów z zawartością j/w. Istnieje możliwość zamówienia większej ilości zestawów lub indywidualnego wyboru kalendarza z zestawu.

Na życzenie możemy przesłać wizualizację ubiegłorocznych zestawów na zdjęciach. 

Prosimy o podjęcie decyzji w tej sprawie do dnia 15.08.2018r. Kontakt: tel. 59 842 50 98, e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Z poważanie

Ryszard Kurpiel

Dyrektor Izby