Potrzebujesz certyfikatu na system zarządzania? Twój wyrób wymaga oznaczenia CE? Produkujesz farmaceutyki albo kosmetyki, a nie masz GMP/GDP? Działasz w branży transportowej, motoryzacyjnej czy spożywczej? Jesteś zbyt małą firmą, by zatrudnić Pełnomocnika do zdobycia i/lub utrzymania certyfikatów? W odpowiedzi na takie potrzeby SIPH organizuje grupę przedsiębiorców, której celem jest wspólne nabycie outsourcingu funkcji Pełnomocnika w systemach certyfikowanych ISO, CE, IATS, ZKP, HACCP, GDP, IFS, BRC i innych wymaganych na rynku. Usługa polega na współdzieleniu Pełnomocnika w systemach certyfikowanych przez zainteresowane firmy – Członków Izby.

Tryb postępowania:

- Okresowo, nie rzadziej niż raz na półrocze Biuro SIPH rozsyła ankietę z zapytaniem o bieżące potrzeby Członków w zakresie zatrudnienia Pełnomocnika ds. Systemów Jakości w ich przedsiębiorstwach. Równolegle firmy zainteresowane mogą zgłaszać swoje potrzeby do Biura Izby w każdym czasie;

- W oparciu o zgłoszone zainteresowanie usługą outsourcingową Biuro Izby rekrutuje Pełnomocnika / Pełnomocników ds. Systemów Jakości, stosownie do bieżącego zainteresowania;

- Po zamknięciu rekrutacji Pełnomocnik jest kierowany przez Izbę do właściwych firm;

- Usługa ma charakter samofinansujący się. Koszt outsourcingu dzielony jest przez liczbę zainteresowanych firm i na tej podstawie firmy regulują należność z góry, na podstawie faktury pro forma. Jeżeli liczba zgłoszonych firm okaże się zbyt niska, by samofinansować usługę, termin jest odraczany do momentu uzyskania odpowiedniej liczby chętnych. 

Realizacja usługi: tel. 59 842 50 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.